Модні тренди 2016 року
Куди подує модний вітер в наступаючому році? Які елементи гардероба необхідно буде докупити в 2016 році, а яким речам подарувати друге народження? Які стилі і модні течії будуть популярні в наступному сезоні?
Відповіді на ці питання ви отримаєте в нашому модному огляді.
70-е і 80-е роки, під прапором яких пройшов весь 2015 рік, не втратять своєї актуальності і в наступаючому році. Однак сімдесяті потихеньку здають позиції, поступаючись дорогу гордо крокує восьмидесятих. У вашому гардеробі залишиться достатня кількість трендів, що сподобалися вам в 2015 році, але при цьому з'являться і нові течії.
Кльош можна сміливо залишати в своєму шафі. Цей крій буде дуже актуальним і в 2016 році. Пальто крою «кльош» можуть різних варіантів: від грудей і від лінії талії. Останні моделі підійдуть для високих струнких жінок з тонкою талією, яку варто підкреслити широким поясом. Кльош від лінії грудей - досить сміливе рішення, носити такі пальто краще жінкам високого зросту. Такий фасон відмінно приховає великі стегна, але довжина пальто повинна бути не нижче середини стегна.
Основний тренд 70-х - стиль «Бохо», для якого характерні похідні силуети, бахрома, замша. Бохо впевнено переступає і в новий сезон. На піку моди залишаться замшеві пальто, декоровані бахромою і деталями в стилі «кантрі». Новинкою буде застосування святкових фактур - паєток і стразів. Крім того, головною особливістю наступаючого сезону буде повернення подплечников. Широка лінія плеча в пальто трохи зменшить жіночності образу, але наявність святкового декору у вигляді пайеток дозволить врівноважити загальне враження.
Взагалі, в наступаючому сезоні велика увага приділяється аксесуарам. У 2016 році аксесуари заявляють про себе досить голосно. У моді будуть широкі ремені, великі гудзики, контрастні деталі.
Основні тенденції нового сезону не виключають модних трендів минулих років. Фаворити сезону 2015 року, такі як пальто - пончо, Кейп, пальто без рукавів, довгі жилети і пальто стилю «oversize» можна сміливо залишати в гардеробі. Класичні фактури тканин для пальто - кашемір, вовна і твід - також не здають позицій. В моду входить кольоровий твід пастельних кольорів. Судячи з усього, саме кольоровий твід стане модним трендом майбутнього сезону.
Не менш популярним буде і романтичний образ. Пальто з широкими рукавами, комірами-стійкою, довжиною рукава три чверті, так спокусливо прочиняє руки, - все це отримає друге життя в сезоні 2016 року.

 

13.09.2020