-10% -15% -20% ВІД ЦІНИ САЙТУ
- Виробник
- Модель:model 237
- Артикул:model 237
- В наявності:На складі
Функціональний, теплий, легкий зимовий пуховик для жінок. Виріб декорований довязом з чарівним візерунком, хутром-мутон (штучний). Утеплення пуховика (240 од. Силікону) дозволяє носити його в найхолоднішу пору року. Виріб комфортний і дуже зручний. Верх виконаний з непромокаючої плащової тканини, стьобаної креативним малюнком. Довжина виробу 108 см. Розміри 46-64. Колір мурена.
Неамає питань.

Акція на різдво.
Акція на різдво.Знижки від -20% до -30% на всі вироби від відображаємой на сайті ціни, крім розділов розпродаж і опт.-20% знижка при купівлі одного виробу.-25% знижка при покупці двох виробів.-30% знижка при покупці трьох виробів.Після прийняття за..

День Святого Валентина
День Святого Валентина.Умови акції.Знижка від ціни на сайті на всі вироби, крім розділа опт.Розмір знижки.1 виріб, знижка 10%2 вироба, знижка 15%3 вироба, знижка 20%Знижку оформить менеджер після прийняття замовлення.Акція діє з 1.02.2021 по 14. 02. ..