breadcrumbs_revolution_theme

Доставка по регіонах України здійснюється компанією перевезенням  УкрПошта" i "Нова Пошта" 

Вартість доставки оплачується покупцем при отриманні, по тарифам компанії перевізника (у вартість виробу, доставка, обмін і т.д. не входить) Доставка післяплатою здійснюється тільки за умови передоплати 200 грн.

Доставка кур'єром.
Доставка обраного товару здійснюється кур'єром нової пошти на Вашу адресу. Вартість адресної доставки оплачується покупцем.

Нова Пошта
Час доставки від 2 - 5 днів відповідно до графіка відправки магазина і режимом роботи компанії - перевізників. 
Вартість доставки формується компанією перевізником виходячи з габаритів, ваги а також місця призначення. 
Адреси філій Ви можете на сайті компанії. 
Доставка по Україні здійснюється після узгодження замовлення з менеджером і відправка здійснюється з післяплатою. 
Зверніть увагу! Вантаж після прибуття зберігатися на складі ТК Нової Пошти максимум 5 днів (після чого автоматично повертається відправнику). При отриманні посилки необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу (паспорт). 

Укрпошта

Час доставки від 3 - 5 днів відповідно до графіка відправки магазина і режимом роботи компанії - перевізників. 
Вартість доставки формується компанією перевізником виходячи з габаритів, ваги а також місця призначення. 
Адреси філій Ви можете на сайті компанії. 
Доставка по Україні здійснюється після узгодження замовлення з менеджером і відправка здійснюється з післяплатою. 
Зверніть увагу! Вантаж після прибуття зберігатися на складі ТК укрпошта максимум 5 днів (після чого автоматично повертається відправнику). При отриманні посилки необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу (паспорт). 

 

Для оформлення замовлення увійдіть в розділ «Кошик» і натисніть кнопку "Адреса доставки".

Далі Вам необхідно буде заповнити реєстраційну форму.

Не забудьте вказати адресу Вашої електронної пошти, на який буде надіслано підтвердження про отримання замовлення, і контактний телефон.
Зверніть увагу, вартість доставки, обміну, повернення, примірки не входить у вартість виробу і оплачується строго покупцем.

Оплата


1. Оплата на СЧЕТ ФОП приват банку UA283515330000026001005900480 Репін Сергій Ростіславович. (відео інструкція як це зробити, нижче)

2. Накладений платіж (оплата вартості замовлення і вартості доставки при отриманні) При цьому передоплата 200 грн. є обов'язковою умовою (йде на оплату доставки товару в два кінця, якщо Ви не прийдете за замовленим товаром).

3. Оплата кур'єру нової пошти при замовленні адресної доставки. Вартість доставки і вартість товару, Ви оплачуєте кур'єру нової пошти при отриманні. При цьому передоплата 250 грн. є обов'язковою умовою (йде на оплату доставки товару в два кінця, якщо Ви відмовляєтеся від покупки замовленого товару).


Після того, як Ви зробили замовлення, в найкоротший термін з Вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення замовлення і зручного для Вас часу доставки.
Ви так само можете здійснити замовлення за контактними телефонами.
+38 (099) 773-61-37
+38 (068) 734-19-41