breadcrumbs_revolution_theme

Шановні покупці.
Ми піклуємося про всіх категоріях наших постійних покупців, тому надаємо всім гнучку систему знижок, що дозволяє Вам не тільки економити свій бюджет, а й заробляти разом з нами.
Купівля оптом.
За оптовою ціною реалізуються сім і більше виробів (ростовка або вроздріб) однією покупкою, крім розділу розпродаж. Вартість виробів при покупці від трьох до шести штук за запитом. Оплата здійснюється післяплатою (з передоплатою на суму вартості доставки в два кінця) або перекладом на банківську карту. Доставка здійснюється компанією Нова пошта.
Дропшіпінг.
Знижка дропшіперам 120 грн. від роздрібної ціни
 (крім розділу розпродаж) здійснювати покупку можна від однієї одиниці. При цьому ми гарантуємо своєчасну відправку і точний підбір розміру (при наявності цих установок покупця) обмін і повернення. Всі послуги з обміну та поверненню оплачує покупець. Оплата здійснюється післяплатою з оплатою при отриманні або перекладом на банківську карту. Доставка здійснюється компаніями Нова пошта та Укрпошта на Вашу адресу або адресу покупця.
Спільні покупки.
Для організаторів спільних покупок дійсні оптові ціни. За оптовою ціною реалізуються сім і більше виробів (ростовка або вроздріб) однією покупкою, крім розділу розпродаж. Вартість виробів при покупці від трьох до шести штук за запитом. При цьому ми гарантуємо точний підбір розміру (при наявності цих установок покупця) обмін і повернення. Всі послуги з обміну та поверненню оплачує покупець. Оплата здійснюється післяплатою (з передоплатою на суму вартості доставки в два кінця) або перекладом на банківську карту. Доставка здійснюється компанією Нова пошта, на Вашу адресу.
Постійні покупці.
Всім постійним покупцям, які купили десять і більше виробів, надається знижка 120 грн. від роздрібної ціни
 на кожну наступну покупку. Знижки не поширюються на розділ розпродаж. Оплата здійснюється післяплатою при отриманні або перекладом на банківську карту. Доставка куплених виробів здійснюється компаніями Нова пошта або Укрпошта.

З усіх питань Ви можете звертатися за телефонами:

+38 (099) 773-61-37
+38 (068) 734-19-41

Або на електронну пошту: infosabrinadress@gmail.com