Яскравий весняний плащ-куртка для жінок, які люблять креативність. Асиметричні, контрастного кольору деталі на поличках плаща, роблять цю річ оригінальної, на відміну від безлічі моделей схожих одна на іншу. Утеплення плаща дозволяє комфортно відчувати себе при діапазоні температур від -5 до +10 С. Плащ проводиться в кольорах: червоний, вовна,электрик, мокко. Довжина виробу 90 см. Розміри 48-58

Неамає питань.

Акція на різдво.
Акція на різдво.
Акція на різдво.Знижки від -20% до -30% на всі вироби від відображаємой на сайті ціни, крім розділов розпродаж і опт.-20% знижка при купівлі одного виробу.-25% знижка при покупці двох виробів.-30% знижка при покупці трьох виробів.Після прийняття за..
День Святого Валентина
День Святого Валентина
День Святого Валентина.Умови акції.Знижка від ціни на сайті на всі вироби, крім розділа опт.Розмір знижки.1 виріб, знижка 10%2 вироба, знижка 15%3 вироба, знижка 20%Знижку оформить менеджер після прийняття замовлення.Акція діє з 1.02.2021 по 14. 02. ..
Акція до Дня жінок!
Акція до Дня жінок!
Акція до дня жінок. Подаруй рідним свято.Знижки від -10 до -20% від ціни на сайті на всі вироби, крім розділу опт.-10% знижка при купівлі одного виробу.-15% знижка при покупці двох виробів.-20% знижка при покупці трьох виробів.Після прийняття зам..

Рекомендовані товари

плащ-куртка для жінок купити